Арсенал із Зінченком урятував нічию проти Баварії в першій чвертьфінальній грі Ліги чемпіонів

09.04.2024 23:55 16291 2

Арсенал вдома зіграв внічию з Баварією у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу.

Поєдинок завершився з рахунком 2:2. Першими рахунок відкрили "каноніри". Після передачі Едегора відзначився Сака, який поцілив у дальній кут воріт суперника.

Ще до перерви гості не лише відігралися, а й повели у рахунку. На 18 хвилині гри Горецка виконав передачу у центр штрафного майданчика, звідки Гнабрі влучив між ноги голкіпера господарів.

Саліба порушив правила проти Сане і було призначено пенальті, який реалізував Кейн. Тож на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь гостей.

У другому таймі протистояння триходівка Сака - Жезус -Троссард завершилася забитим голом останнього - 2:2.

Наприкінці гри мюнхенці мали можливість вирвати перемогу - Коман влучив у стійку воріт англійського клубу.

Українець Олександр Зінченко зустріч розпочав з лави запасних "канонірів" і вийшов на заміну у перерві.

Гра-відповідь відбудеться в Німеччині 17 квітня. До речі, той поєдинок пропустить захисник Баварії Альфонсо Девіс. Він отримав попередження на 10-й хвилині  за фол проти вінгера Арсеналу Букайо Сака. Девіса дискваліфікують через перебір жовтих карток.

Ліга чемпіонів
1/4 фіналу, перший матч
9 квітня

Арсенал - Баварія 2:2 (1:2)

Голи: 1:0 - 12 Сака, 1:1 - 18 Гнабрі, 1:2 - 32 Кейн, 2:2 - 76 Троссард

Арсенал: Рая, Вайт, Саліба, Габріел, Ківіор (Зінченко, 46), Едегор, Жоржиньйо (Жезус, 66), Райс, Сака, Гаверц (Парті, 85), Мартінеллі (Троссард, 66).

Баварія: Ноєр, Кімміх, Даєр, де Лігт, Девіс, Лаймер, Горецка, Сане (Коман, 66), Мусіала, Гнабрі (Геррейру, 70), Кейн.

Попередження: Парті, 89 - Девіс, 9, Кейн, 55

Нагадаємо, що Арсенал на стадії 1/8 фіналу пройшов Порту. Зі свого боку Баварія здолала італійський Лаціо.