Тухель: Суперник перетворив два моменти на два голи

— 1 травня, 10:01

Головний тренер Баварії Томас Тухель вважає, що мюнхенці для перемоги в першому півфіналі Ліги чемпіонів з футболу сезону-2023/24 повинні були забивати мадридському Реалу більше голів (2:2).

Він розповів про гру в етері Amazon Prime.

"Ми чудово розпочали гру та могли відкрити рахунок уже на першій хвилині. Після цього перестали дотримуватися плану на гру. Пропустили та все ускладнилося.

У другому таймі ситуація покращилася, ми стали грати більш рішуче. Повели в рахунку 2:1 та мали ще багато моментів – треба було забивати третій гол.

Відчуття дивні. Суперник перетворив два моменти на два голи.

Ситуація зрозуміла: потрібна перемога в Мадриді – і поїздка на "Вемблі". Для мене шанси, як і раніше, 50 на 50. Подивимося, чим все завершиться", – сказав наставник.

Нагадаємо, Баварія розписала бойову нічию з мадридцями. Журналісти іспанського ЗМІ висловилися про гру українського воротаря Андрія Луніна.

Матч-відповідь відбудеться 8 травня в Мадриді.