Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Рома - Реал 0:2. Вдалий дебют Зідана

17.02.2016 23:57 1554 0

Зінедін Зідан з перемоги стартував у дебютному для своєї тренерської кар'єри поєдинку Ліги чемпіонів. У першій грі 1/8 фіналу проти римської Роми команда французького тренера була сильніша за суперника, що і вилилося у підсумкові 0:2. Які, фактично, знімають всі питання стосовно команди, яка вийде в наступне коло.

Римляни спробували з перших хвилин нав'язати вершковим свою гру, активно пресингуючи їх в центрі поля. В першій половині гри мадридська команда навіть більше грала від оборони, аніж суперник, проте, реальних моментів біля воріт команди створити не змогли.

Перша реальна можливість для взяття воріт з'явилася у Марсело на 34-й хвилині після передачі Роналду з флангу. Проте, красивому удару бразильця в дотик трохи не вистачило точності. У римлян до перерви забивати міг Ель Шаараві, але його вихід сам на сам у зразковому підкаті зупинив Варан.

В другій половині малюнок гри не змінювався. Римляни грали щільно в обороні, намагаючись в атаках використовувати максимум швидкості. Проте, Реалу все ж вдалося знайти ключі від захисних редутів суперника. Правда, не обійшлося в цьому епізоді і без везіння, адже після удару Роналду м'яч зрикошетив від захисника і тому Щесни не зміг виручити свою команду.

Після цього Рома дещо відійшла назад, проте дуже швидко римляни знову повернулися до гри через пресинг, адже Реал ніби на тренуваннях розігрував комбінації біля їх штрафного. Однак, точності ударам Бензема і Хамеса сьогодні відверто бракувало.

Саме тому Зідан вирішив випустити замість колумбійця свіжого Хесе, яки виправдав тренерську довіру на всі 100%. На 86-й хвилині вихованець Реала на швидкості протягнув м'яч з центра поля до штрафного, хитнув захисника і низом пробив у кут без шансів для голкіпера.

Рома не здавалася, команда Спалетті намагалася відіграти хоча б один гол, проте в атаці римлянам реалізації сьогодні бракувало. Непогані моменти були і у Салаха, і у Джеко, якого тренерський штаб випустив на заміну, однак, ворота Кейлора Наваса залишилися недоторканими. Хоча, відверто, на забитий м'яч воки сьогодні напрацювали.

У підсумку, Реал виграв на виїзді з хорошим результатом, який майже виводить команду в наступне коло. Для цього треба на своєму полі не дати супернику забити два м'ячі. Як показала сьогоднішня гра, Рома може створити проблеми вершковим. Проте, шанси на сенсацію дуже малі.