Ліга Чемпіонів. Ювентус - Баварія 2:2. Реінкарнація Старої Синьйори

23.02.2016 23:50 1099 0

Італійський Ювентус зумів збергти інтригу на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у двобої Баварією. Хоча, до 60-ї хвилини здавалося, що Стара синьйора померла і реанімувати команди нікому. Як і очікувалося, головний тренер Юве, Массіміліано Аллегрі, вирішив зіграти з Баварією навіть не другим, а третім номером. Перевага мюхенців була абсолютною і трансформувалася у 75% володіння м`ячем після першого тайму.

Гостям не довелося підлаштовуватися під чемпіона Італії, і Баварія грала у свій комфортний футбол. Моментів біля воріт Буффона у перші 45 хвилин було чимало, а забила німецька машина лише одного разу. Під занавіс першого тайму класним пасом від екс-гравця Шахтаря Дугласа Кости скористався Мюллер, який поклав круглого точнісінько в кут воріт Буффона. У Юве в першому таймі також був момент, але Манджукич не зумів замкнути передач з флангу від Бонуччі.

На початку другого тайму Ювентус заграв активніше в атаці, але через кілька хвилин Баварія знову взяла гру у "свої ноги". А на 55-й хвилині баварці забивають і другий гол. Роббен у штрафній повозив захисників італійського гранду і пробив у дальній від Буффона кут воріт - 0:2. Здавалося, що на цьому визначення чвертьфіналіста Ліги чемпіонів завершилося. Але команда Аллегрі дала бій на рідному Ювентус Стедіум.

Коли вже в господарів не вірили і власні уболівальники вистрілив молодий Дібала, який забив свій перший гол у Лізі чемпіонів. Після помилки Кімміха та пасу від Манджукича Дібала вийшов сам на сам з Нойєром і легко переграв воротаря Баварії - 1:2. Далі мали бути зовісм інша гра і мали бути ще голи. Ювентус ожив і пішов вперед, а ось Баварія в захисті показала не найкращу гру.

На 76-й хвилині ще одна контратака Ювентуса і рахунок вже 2:2. Зіграли заміни Аллегрі і в цьому талан тренера, який бачить, хто може змінити хід гри, а не чекати фінального свистка. Після пасу Мората на випередження зіграв Стураро і вколотив круглого під поперечку воріт Нойєра.

У завершальні 15 хвилин поєдинку, напевно, більше хотіла забити Баварія, яка втрачала таку здавалося легку для себе перемогу. Така несподівана нічия на усі 100% влаштовувала Аллегрі, який ще до гри казав про мирову, хоча і з рахунком 0:0.

Про фаворита у матчі-відповідь, мабуть, нічого не варто казати. Баварія була цим фаворитом ще до гри. На Альянс Арені Ювентусу буде ще складніше, але шанс у команди з Турина є, і це найголовніше, коли граєш двоматчеву дуель з такою командою як Баварія.