Прем'єр-ліга. 21-й тур. Зоря - Шахтар 1:2. Малишев добиває свою колишню команду

12.03.2017 21:08 4978 0

Шахтар у центральному матчі 21-го туру здолав Зорю і збільшив відрив від київського Динамо до 16 очок. Напередодні матчу команда Паулу Фонсеки зробили все, щоб зменшити до мінімум опір луганської команди.

П`ятьом орендованим футболістам Зорі гірники заборонили грати з Шахтарем. Серед них і лідери луганчан Петряк, Гречишкін, Соболь та Кулач.

Втім Зоря і без своїх основних футболістів дала справжній бій Шахтарю і ледве не відвезла з Харкова нічию. Шахтар мав повну перевагу в матчі, але і Зоря при першій же нагоді небезпечно контратакувала. Особливо варто виділити швидкого Бонавентуре, який попсував нерви Срні, і Калитвинцева.

Гірники на 26-ій хвилині відкрили рахунок в матчі. Після класного пасу від Марлоса ударом головою вколотив м`яч у сітку воріт Бернард 0:1.

Світлина - офіційний сайт Шахтаря

Зоря після пропущеного голу намагалася відновити рівновагу, але ударів по воротах П`ятова не було. На 42-ій хвилині був шанс зрівняти рахунок в Опанасенка, котрого вивели сам на сам з П`ятовим, але той не влучив у площину воріт.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Шахтар продовжува атакувати, Зоря оборонялася і намагалася огризатися. На 60-й хвилині команда Вернидуба досягла мети. Калитвинцев подав з кутового, а Харатін кивком голови підрізав круглого у кут воріт П`ятова - 1:1. Бланко-Лещук, який мав охороняти Хартіна на ближній штанзі, лише розвів руками.

Це був останній удар у площину воріт Шахтаря. Зоря не зупинялася, але саме в кінцівці гри не вистачало орендованих в Шахтаря футболістів. Підопічні Фонсеки побігли забивати і мали не один шанс пробити ворота Зорі. Чудово в деяких моментах грав Шевченко, а після удару Тайсона ворота луганчан врятувала поперечка воріт.

Але Шахтар таки дотиснув Зорю. Спрацювала заміна Фонсеки. Срна подав кутовий, а Малишев ударом головою пробив Шевченка - 2:1. Йшла 88-ма хвилина, а Малишев особливо і не святкував свій гол, який він забив своїм партнерам по команді ще в минулому сезоні.

Шансів відігратися в Зорі вже не було і гірники довели гру до логічної перемоги.