Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Ювентус - Порту 1:0. Аллегрі і КО впевнено крокують у чвертьфінал

14.03.2017 23:58 4060 0

Ювентус прогнозовано став черговим чвертьфіналістом Ліги Чемпіонів поточного сезону. Після перемоги 2:0 в Португалії над Порту мало хто сумнівався у проході команди Аллегрі в 1/4 фіналу. У підсумку ці люди не помилилися, хоча після недавнього матчу Барселона - ПСЖ статися могло все. Втім, там були команди майже одного рівня, а в цій дуелі, хай пробачить мене Порту, Ювентус на дві голови вище та ще й грає на власному полі.

Щодо самого матчу, то він був відверто нудним. Моментів команди багато не створили і на двох організували лише один гол, який з пенальті забив Дібала. Тут злий жарт знову зіграла червона картка у пасиві португалського клубу. Якщо у першому матчі вилучення сталося на 27-й хвилині, то у матчі-відповідь Порту залишився у меншості на 41-й хвилині.

Світлина УЄФА

Граючи у меншості та програючи із загальним рахунокм 0:3 Ювентусу вдома, навіть найзапекліший оптиміст у прохід підопічних Нуну Ешпіріту Санту вже не вірив. Ювентус повністю володів ініціативою, майже нічого не давши супернику створити біля воріт Буффона. Іноді закидати м'яч у карний суперника, де в захисті грають такі монстри оборони як Бардзальї, Алвес та Бонуччі? Тут мало що вийде.

Так, були поодинокі випади від гостей, причому це були виходи 1 на 1, але обидва рази гравці Порту, які бачили перед собою Буффона, відверто з переляку пробивали повз ворота. Голкіпер збірної Італії навіть не торкався м'яча. Удари з дальньої дистанції точно в руки воротарю Юве також плодів не приносили - для нього це легка здобич. Таку оборону, граючи у меншості, гості звичайно ж пробити так і не змогли.

Не можна сказати, що і голкіпер Порту Касільяс крутився як білка у колесі. Ювентус після голу відверто грав за рахунком. Виручив свою команду Ікер лише у моменті з вилученням, когли парирував перший удар, а от вже другий постріл руками "парирував" Перейра.  Саме через цей епізод Юве і забив той єдиний гол. А так, підопічні Аллегрі події особливо не форсували, якщо і завдавали ударів, то переважно повз ворота. Ювентус у підсумку здобув цілком логічну і легку перемогу та вийшов у чвертьфінал.