Прем'єр-ліга. 24-й тур. Динамо - Олімпік 4:0. Розгром "олімпійців" на Олімпійському

09.04.2017 22:20 5112 0

Динамо у домашньому матчі впевнено переграло Олімпік з рахунком 4:0. На цей матч Сергій Ребров знову виставив схему з трьома центральними захисниками, яка досить непогано працювала у попередніх матчах. Здається, Конте повертає у Європу моду на схему 3-4-3, і тренер киян також вирішив спробувати. Як виявляється, не прогадав.

До матчу обидві команди підійшли у майже оптимальних складах. Так, в Олімпіка лише Парцванія пропускав гру через ушкодженя. У киян дещо більший лазарет: Хачеріді продовжує відновлюватися від травми, Рибалка та Циганков були під питанням, але все ж таки були включені в остаточну заявку на матч.

Світли взята з офіційного сайту Динамо

На початку гри "динамівці" досить довго шукали ключі до воріт Махарадзе. До 20-ої хвилин запам'ятався лише один небезпечний удар від Гармаша.

Та на 20-й хвилині Бєсєдін з Морозюком зіграли у довгу стіночку, і після навісу останнього нападник киян головою вколотив "шкіряного" у кут воріт Махарадзе. Не встигли гравці Олімпіка прийти до тями, як кияни подвоїли рахунок: Ярмоленко наважився пробити з метрів 30-ти. Після помилкки голкіпера Олімпіка Андрій забив свій перший гол у цьому матчі.

Щодо моментів Олімпіка у матчі загалом, то їх майже не було. Можна лише виділити Моху, який самотужки намагався щось створювати на половині поля Динамо. Єдиний небезпечний момент був лише у другій половині матчу. Той же Моха пробив здалеку, проте Коваль був на висоті.

У перерві Роман Санжар зробив одразу дві заміни: на поле вийшли Гемега та Цимбалюк, які, як виявилося, не підсилили гру команди. А "динамівці" без розкачки забили третій "цвях" у ворота Олімпіка. Сидорчук вивіреним пасом вивів Гармаша сам на сам, і той технічно переграв воротара. Денис вкотре забиває на новій для себе позиції.

Ще через 15 хвилин Ярмоленко, після передачі Бєсєдіна, накрутив спочатку захисника, а потім голкіпера, та відправив "шкіряного" у пусті ворота. До кінця матчу кияни могло довести рахунок до непристойного, але Бєсєдін двічі пробачив Олімпік.

Таким чином, Динамо, після осічки "гірників" з Чорноморцем, дещо скорочує відставання - до 11-ти пунктів. Але підопічним Реброва зараз потрібно тільки вигравати всі матчі матчі чемпіонату та надіятися на те, що Шахтар продовжить втрачати очки, щоб мати нагоду зачепитися за чемпіонство. У свою чергу, Олімпік продовжує боротися за топ-п'ятірку.