Ліга Чемпіонів. 1/4 фіналу. Атлетико - Лестер Сіті 1:0. Далеко не все ще вирішено

12.04.2017 23:57 3159 0

У середу, 12-го квітня, відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів у парі Атлетико - Лестер. Фаворитом на Вісенте Кальдерон звісно вважалися господарі поля, тим більше, Лестер у Лізі Чемпіонів грубо кажучи "новачок". Втім, вдала гра вдома на попередній стадії та вибита за межі турніру Севілья залишали багато питань. Очікувати було чого завгодно. Атлетико підійшов до матчу в оптимальному складі, а от за Лестер через травму пропускав матч капітан команди Вес Морган, втім, змінивший його представник Тунісу Белануан картини не зіпсував.

Щодо до самої гри, то скажу відразу - боротьби багато, а справді гострих моментів було мало. Атлетико на правах господарів поля активно почав зустріч, Лестер під таким натиском трохи розгубився та у захисті грав нервово. Від іспанців було доволі багато дальніх ударів, однак Шмейхель по факту залишався без роботи, адже все йшло "в молоко". Крім одного удару, який на 5-й хвилині виконав Коке - тут за "лисиць" втрутилася стійка, яка зупинила м'яч на шляху у сітку воріт. Лише у середині першого тайму Лестер нарешті перестав нервувати та дещо перевів гру від власних воріт.

Втім, як тільки команда почала щось видумувати попереду, а не лише грати на відбій, то відразу пропустила контратаку. Контратаку, під час якої Атлетико заробив пенальті: Грізманн втік з власної половини поля, на крейсерній швидкості увірвався майже до карного, де отримав по ногах від Олбрайтона. Порушив півзахисник "лисиць" правила до лінії карного, а сам Грізманн звалився вже всередині. Еріксон, який був ПОРУЧ, чомусь вирішив, що порушення правил відбулося саме у карному і вказав на точку.

Автор єдиного голу у матчі - Антуан Грізманн. Світлина УЄФА

Сам Грізманн і виніс вирок, спокійно розвівши Шмейхеля та кулястого по різних кутах. На 37-й хвилині Коке міг подвоїти рахунок, але трохи перекрутив м'яч, відправивши його поруч з 9-кою воріт голкіпера англійського клубу, який не очікував такого розвитку подій і вже не встигав парирувати цей удар. Надалі команди вирішили не форсувати події та спокійно дограли до перерви.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Лестер сидів у захисті, Атлетико багато контролював м'яч, але без результату. Так, на 55-й хвилині Лестер дещо загострив ситуацію біля воріт Облака після вкидання ауту від Фухса. Але, два удари Роберта Гута пішли у захисників "матрацників", а третій постріл від Мареза пішов повз ворота.

Надалі Лестер знову трохи відвів гру від власних воріт, але більше нічим не запам'ятався. Не допомгли Шекспіру і заміни, як і не змінили гру попереду нові гравці від Сімеоне. Атлетико хотів забити другий гол, аби закріпити результат, але все було марно. Лестер, якого, швидше за все, влаштовували ці 0:1, закрився в обороні і не дав супернику забити другий гол. У підсумку гра завершилася мінімальною перемогою Атлетико, на який чекає справжній бій в Англії, адже 1:0 вдома ще нічого не означають.