Прем'єр-ліга. 1-й тур. Динамо - Чорноморець 2:1. Перша і нервова перемога Хацкевича

18.07.2017 22:04 6142 0

Київське Динамо завжди тяжко входить в сезон. Так було і 10, і 15 років тому. Але цей старт сезону обіцяє бути для динаміців особливо тяжким. Після логічної і безвольової поразки в матчі з Шахтарем на Суперкубок України, Динамо насилу виграло в Чорноморця в стартовому матчі Прем`єр-ліги.

На стадіоні Динамо за відсутності глядачів (покарання для Динамо за поведінку фанатів у матчі з Шахтарем в минулому чемпіонаті) команда Олександра Хацкевича обіграла одеситів з рахунком 2:1.

Після поразки від Шахтаря Хацкевич зробив відразу кілька замін в стартовому складі. Не знайшлося місця на полі для Рудька, Антунеша та Циганкова. Не було навіть в заявці на гру Беседіна. Цікаво, що Віда зіграв на позиції лівого захисника і без особливих нарікань.

Чорноморець в цій грі не став нічого вигадувати, "автобус" в захисті і гра на контратаках. На 13-й хвилині Ярмоленко помиляється при передачі в центрі поля і вихід три в три на ворота Динамо завершується голом від Хобленка, який легко переграв Коваля 0:1. Динамо відігралося доволі легко і вийшло це якось невимушено.

На 22-й хвилині Гармаш чудовим пасом знайшов на штанзі Шепелєва, який ударом в один дотик розстріляв ворота Чорноморця - 1:1. Далі були знову атаки Динамо, вилазки Чорноморця, але гольових моментів було замало. Але перший тайм Динамо таки виграло. На 42-й хвилині Шепелєв зробив позицію для удару Ярмоленка, який ударом з метрів 20 поклав круглого у кут воріт Безрука 2:1. Ось така реабілітація Ярмоленка за помилку в пропущеному голі Динамо.

Другий тайм знову проходить за сценарієм першого: Динамо атакує, а Чорноморець вичікує. Було кілька виходів в атаку одеситів, але Динамо вже грало обережніше в захисті. На 74-ій хвилині суддя Грисьо вилучив з поля Каплієнка за друге попередження за фол на Мбокані. За набагато грубіший фол в першому таймі Хачеріді на Мусолітіну суддя не дав навіть попередження.

У меншості забити гол Динамо в Чорноморця вже шансів майже не було. Але підопічні Олександра Бабича старалися і билися до останньої хвилини. Був момен коли арбітр міг ставити пенальті у ворота киян, але натомість показав картку за симуляцію Ковальцю.

Динамо ж більшо в цій грі не забивало. Не домоміг навіть Кравець, який замінив Мбокані. Отже, перша перемога Динамо, і перша на нервах для Хацкевича. Далі знову на Динамо чекає Шахтар в 2 турі УПЛ.