Збірна України (U-21) не втримала перемогу у матчі з Нідерландами

10.10.2017 20:06 2143 0

Молодіжна збірна України на стадіоні Оболонь-Арена у Києві зіграла внічию 1:1 із Нідерландами у рамках відбіркового турніру Євро-2019 U-21.

Українці відкрили рахунок на 29-й хвилині після того, як Віктор Коваленко реалізував пенальті. Але на 62-й хвилині гостям вдалося відігратися - точним ударом відмітився Юстін Клюйверт.

Таким чином, після трьох матчів в активі підопічних Олександра Головка п'ять очок - вони йдуть на четвертій сходинці турнірної таблиці.

Молодіжні збірні (U-21)

Відбірковий турнір Євро-2019

Група 4

Україна - Нідерланди - 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Коваленко (20 - пенальті), 1:1 - Клюйверт (62)

Турнірне становище: Англія - 10 (4), Шотландія - 6 (3), Нідерланди - 5 (4), Україна - 5 (3), Латвія - 2 (5), Андорра - 1 (3).

Раніше повідомлялося, що українська молодіжка на протистояння з нідерландцями отримала підсилення із національної збірної в особі Віктора Коваленка, Олександра Зінченка та Артема Бєсєдіна.