Вернидуб: Гра не була провальною, ми не змогли реалізувати свої моменти

23.11.2017 22:58 1484 0
 Юрій Вернидуб. Фото: ФК Зоря

Гру Зорі проти Естерсунда в рамках 5-го туру Ліги Європи (0:2) не можна назвати провальною для українців.

Таку думку, комментуючи поразку на виїзді, висловив керманич луганців Юрій Вернидуб.

"Була рівна гра. У другому таймі хотіли відігратися. З'явилися моменти. Не змогли їх реалізувати і пропустили другий м'яч. Програли. Це футбол. У будь-якому виді спорту є переможці і переможені. Гра сьогодні була повністю провальною", - цитує Вернидуба офіційний сайт луганців

Нагадаємо, що на 40-й хвилині рахунок було відкрито після автоголу Гречішкіна, а на 78-й хвилині Саман Годдос подвоїв перевагу шведів.

Для виходу в 1/16 фіналу Ліги Європи Зорі необхідно обіграти іспанський Атлетик у 6-му турі 7 грудня у Львові.

Раніше лідер Зорі Олександр Караваєв заявив, що його команда прагне переписати історію та потрапити у плей-офф Ліги Європи.