Партнер Ярмоленка по Боруссії пропустить щонайменше шість матчів

27.11.2017 19:11 1222 0

Маріо Гьотце. Фото: bvb.de

Матч 13-го туру чемпіонату Бундесліги Боруссія Д - Шальке (4:4) став розчаруванням для команди Андрія Ярмоленка не тільки через втрачену перемогу.

У поєдинку травмувався один із ключових гравців атаки джмелів Маріо Гьотце.

Стало відомо, що сильне м'язове розтягнення не дозволить атакувальному хавбеку виходити на ігри протягом шістьох тижнів.

Це означає, що 25-річний гравець Боруссії пропустить матчі Бундесліги проти Байєра, Вердера, Майнца і Гофенгайма, кубкове протистояння із Баварією, а також зустріч із Реалом у рамках 6-го туру Ліги чемпіонів, пише football.ua.

Нагадаємо, Боруссія зіграла внічию із Шальке, ведучи після першого тайму у рахунку 4:0. Усі чотири м'ячі дортмундці пропустили після перерви.

У двох голах Шальке участь взяв Євген Коноплянка. Тоді як Ярмоленка на 69-й хвилині було замінено.

Раніше повідомлялося, що Коноплянка назвав протистояння із Боруссією найбільш пам'ятним матчем за свою кар'єру