Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футзал
3 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
07.02.2012  00:44 - Дмитро Литвинов, Champion.com.ua

Чемпіонат Європи. Україна повертається додому знову без медалей. ВІДЕО


Хорватія
FT
1:1
(по пен. 3:1)

Україна
Склади команд
1. Юкіч, 3. Грціч, 10. Новак, 7. Еловчіч, 8. Маринович, 4. Джулват, 14. Лаура, 5. Деспотовіч, 6. Бабич, 9. Байрушовіч, 11. Шутон 1. Іваняк, 10. Легчанов, 7. Павленко, 2. Чепорнюк, 11. Овсянников, 2. Замятін, 4. Журба, 5. Рогачов, 9. Кондратюк, 8. Клочко, 13. Сорокін
Голи
1:0 - Овсянников (18, автогол) 1:1 - Чепорнюк (31)
6 лютого 2012, 22:00, Хорватія, Спліт, "Спаладіум"
Пряма трансляція – "НТН"

Перший арбітр: Франческо Массіні (Італія)
Другий арбітр: Петрос Панаїдес (Кіпр)
Третій арбітр: Паскаль Лемаль (Бельгія)
Хронометрист: Себастьян Ставицьки (Польща)

Збірна України з футзалу безславно закінчила свої виступи на чемпіонаті Європи вже у чвертьфіналі. Команда Лисенчука програла лише у серії пенальті, але своєю грою до цього навряд чи заслуговувала на те, щоб потрапити до півфіналу.

І справа навіть не у відверто захисній манері грі. Адже хорвати, за великим рахунком, теж діяли занадто обережно і матч на контрасті з попередньою грою цього раунду вийшов дуже обережним. Українці хоч і частіше виконували удари по воротах, але переважно робили це з не надто зручних ситуацій.

Символічною виглядає навіть ситуація, у котрій хорвати повели у рахунку. Провал правого флангу захисту, простріл і автогол, котрий міг стати навіть подвійним, настільки наші намагалися всязти свої кількістю, а не якістю. Втім, Овсянников випередив Павленка.

Після цього хорвати теж відійшли назад, а наші активізувалися. Винагородою став гол Чепорнюка, забитий після простої, але дуже ефективної комбінації. На жаль, українці після цього й надалі продовжували грати занадто обережно, хоча й були близькими до перемоги в овертаймі, коли лише стійка врятувала хорватів після пострілу Кондратюка.

Хорвати грали від оборони і, здається, розраховували на вдачу у серію пенальті. Розрахунок не виявився хибним: їх воротар Юкіч тричі реагував на постріли українців, в той час як нашого кіпера Іваняка балканці раз-по-раз змушували витягувати м’яч з кута воріт, протилежного тому, куди він кидався. Символічним видається те, що останній постріл в українців невдало виконав капітан команди Легчанок. Колектив, створений Лисенчуком, можливо, не заслуговував на поразку, але й на перемогу відверто не награв.

Читай також 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua