Жіноча збірна Норвегії вдруге поспіль стала чемпіоном Європи з гандболу. ФОТО

18.12.2016 20:45 1729 0

Усі світлина взяті з сайту swe2016.ehf-euro.com

Жіноча збірна Норвегії виграла чемпіонат Європи 2016 року з гандболу, який завершився у Швеції.

У вирішальному матчі турніру у Гетеборзі вони поперемогли команду Нідерландів з рахунком 30:29.

Перша половина зустрічі завершилася з рівним рахунком, а у другій норвежки були сильнішими та результативнішими за опоненток, хоча ті наприкінці майже зрівняли цифри на табло.

Нідерландська збірна постала у Швеції добре укомплектованим колективом з рівним складом. Данська спеціалістка Гелле Томсен, що працює з цією командою, вибрала на матч з чемпіонками ту ж тактику, яку застосовує сама Норвегія - стрімкий гандбол зі швидким переходом із захисту в атаку.

До того ж "помаранчеві" показали себе командою з характером. Програючи в останній чверті матчу 23:28, вони змінили захист на 5-1, персонально прихопивши Нуру Мерк, найрезультативнішого гравця фіналу. Кілька вдалих сейвів Тесс Вестер, і нідерландки скоротили відставання до мінімуму - 29:30.

Остання атака була саме за ними. Тому була можливість перевести гру в овертайм, але Даніс Снелдер зі статичного положення кинула м'яч у ноги розігруючій Корнеллі Гроот, а до цього нагоду зрівняти рахунок упустила і напівсередня Еставана Полман.

Норвежки всьоме стали чемпіонками Європи, захистивши завойований два роки тому титул.

Нагадаємо, у "бронзовому" матчі Франція перемогла Данію.

Чемпіонат Європи-2016 з гандболу

Жінки

Швеція

Фінал

18 грудня

Нідерланди - Норвегія 29:30 (15:15)

Нагадаємо, збірна України у кваліфікаційному етапі фінішувала третьою, пропустивши вперед Сербія та Чехію.