Золотий сезон Галичанки. Львівські гандболістки виграли і Кубок України. ФОТО

23.05.2017 13:00 1053 0

Львівська гандбольна Галичанка, перегравши херсонську Дніпрянку, стала переможцем Фіналу чотирьох Кубку України, який проходив у Сумах.

Таким чином, команда Тетяни Штефан виграла всі українські титули нинішнього сезону - Суперкубок, чемпіонат Суперліги та Кубок України, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

У перших матчах Фіналу чотирьох Галичанка розгромила Реал, а Дніпрянка у запеклій боротьбі дещо несподівано переграла Карпати.

Зуміли херсонські гандболістки кинути виклик лідеру й у матчі за титул. Дніпрянка вела у рахунку 11:7, але потім пропустила 5 м`ячів поспіль і програла тайм 11:12.

На 6-й хвилині другої половини рахунок був 15:14 на користь Галичанки, якій потім вдалося наростити перевагу до 25:19.

Наприкінці матчу Дніпрянка зробила ривок, але часу на порятунок було вже недостатньо. 26:23 - нелегка перемога Галичанки.

За львівську команду 5 разів закинула Смолінг, по 4 голи на рахунку Парандій, Воловник і Гайкової. У складі Дніпрянки найрезультативнішими стали Сорокіна (8 м`ячів) і Попович (4).

У матчі за бронзу Кубку Карпати переграли Реал 31:18.