Харківське Динамо - новий чемпіон України з хокею з м'ячем

10.06.2015 15:12 494 0

6 червня у Харкові пройшли фінальні матчі чемпіонату України з хокею з м'ячем сезону-2014/15.

У матчі за третє місце зустрілися Авангард Буди та Харківські Тигри. Авангард з перших же хвилин захопив ініціативу та почав відриватися у рахунку.

У підсумку - 12:1, інформує сайт ukrbandy.org.ua.

У головному матчі найсильнішого визначали Динамо Харків і дніпропетровський Дніпро.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але господарям вдалося забити гол "у роздягальню".

У другому таймі перевага харків'ян була більш відчутною, але деякий час "дніпрянам" вдавалося втримати рахунок, навіть коли у Динамо була чисельна перевага.

Проте, із середини другого тайму глядачі почали спостерігати голи динамівців. 5:0, і Динамо Харків - новий чемпіон України.

Приз найкращому воротареві отримав Максим Мельничук з Авангарду. Найкращим захисником став "дніпрянин" Олександр Суздалєв, найкращим нападником - Іван Адамкович з Динамо.

Найкращими гравцями у складах фіналістів визнані Сергій Акулов і Юрій Суздалєв.