Канада - чемпіон світу з хокею 2016 року. ФОТО + ВІДЕО

22.05.2016 22:57 6812 0

Усі світлини IIHF

Збірна Канади здобула перемогу над командою Фінляндії у фінальному матчі Чемпіонату світу з хокею 2016 року.

У першому періоді форвард Коннор Макдевід відкрив рахунок. А на останній хвилині Метт Дюшейн забив у порожні ворота фінів.

Збірна Канади виграла другий чемпіонат світу поспіль, у минулому році у фіналі була переможена збірна Росії.

У матчі за 3-є місце збірна Росії здобула впевнену перемогу над командою США, зустріч завершилася з рахунком 7:2.

0:2 - Дюшейн (Маршан) - 59:59 (ПВ)

Фінляндія: Коскінен; Покка, Ківістьо, Яакола, Лінделль, Хієтанен, Охтамаа; Койву, Ахо, Лаюнен, Лайне, Йокінен, Пюйоряля, Коскіранта, Пілстрьом, Саллінен, Пуллкінен, Барков, Гранлунд, Комаров, Рантанен.

Канада: Тальбо; Сесі, Елліс, Метісон, Танев, Дамба, Мюррей, Райллі; Холл, Дюшейн, Галлахер, Домі, Брассар, Райнхарт, Перрі, Дженнер, Шайфлі, Стоун, Маршан, О`Райллі, Макдевід.

Кидки: 16 (7-4-5) - 33 (10-13-10)

Штраф: 6 (2-2-2) - 8 (4-2-2).

Матч за третє місце

Росія - США 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
1:0 - Войнов (Калінін, Широков) - 6:23
2:0 - Мозякін (Дацюк, Орлов) - 13:41 (5x4)
3:0 - Тєлєгін (Дацюк, Мозякін) - 29:36
4:0 - Дадонов (Панарін, Шипачьов) - 32:49
4:1 - Ватрано (Варсовскі, Нельсон)  34:29 (5x4)
5:1 - Панарін (Бєлов, Чудінов) - 35:22
5:2 - Ватрано (Варсовскі) - 43:42
6:2 - Мозякін (Дацюк) - 53:13
7:2 - Шипачьов (Дадонов, Панарін) - 59:53 (5x4)

Воротарі: Бобровський – Кінкейд, Кондон

Опісля IIHF оголосила імена найкращих хокеїстів світового хокейного форуму, переможцем якого другий рік поспіль стала збірна Канади.

Найкращий воротар: Мікко Коскінен (Фінляндія)

Найкращий захисник: Майкл Матесон (Канада)

Найкращий нападник: Патрік Лайне (Фінляндія)

Найцінніший гравець, вибір ЗМІ: Патрік Лайне (Фінляндія)