Мережко не допоможе збірній України на Чемпіонаті світу у Києві

19.04.2017 17:43 1187 0

18-річний український захисник Ігор Мережко, на якого розраховував тренерський штаб національної збірної України, продовжить свої виступи у плей-офф заокеанської юніорської ліги WHL.

Цієї ночі команда Мережка Летбрідж Гаррікейнс грала сьомий матч чвертьфінальної серії проти Медісін Хет Тайгерс і поступалася наприкінці третього періоду 3:4.

Менше ніж за три хвилини до кінця основного часу Ігор віддав результативну передачу, яка призвела до рятівного для Летбріджа голу. Гаррікейнс перемогли суперника в овертаймі - 5:4. Причому вирішальну шайбу Мережко та компанія закинули у меншості.

Тепер Ігор виступить у півфіналі плей-офф WHL, де суперником Летбріджа стане переможець регулярного чемпіонату, колишня команда киянина Павла Падакіна Реджайна Петс, передає xsport.ua.

Таким чином, на Чемпіонаті світу у Києві, який починається вже 22-го квітня, Мережко не виступить.

Нагадаємо, напередодні склад збірної України скоротився до 25-ти гравців.