Збірна України програла і в останньому матчі ЧС-2017, але дотягнула до буллітів

28.04.2017 22:54 4521 0

Збірна України таки здобула одне очко на домашньому чемпіонаті світу з хокею у дивізіоні ІA, який завершився у Києві.

У заключному поєдинку турніру "синьо-жовті" хоча і програли Кореї, але зробили це не в основний час зустрічі.

Корейці відкрили рахунок на початку другого періоду, але через десять хвилин українцям вдалося зрівняти рахунок.

Командам так і не вдалося виявити переможця ані в основний час, ані в овертаймі.

Усе вирішувалося у серії післяматчевих буллітів, де точнішими виявилися корейці - 2:0.

Отож, другу путівку у найсильніший дивізіон чемпіонату світу здобула команда Південної Кореї, яка наступного року спробує там закріпитися .

Нагадаємо, Австрія повернулася у top-дивізіон раніше.

Чемпіонат світу-2017 з хокею

Дивізіон ІA

Київ, Україна

Матч 5-го туру

28 квітня

Південна Корея - Україна 2:1 Б (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
1:0 -  Ан (Шин, Парк) - 24:59
1:1 - Бабинець - 33:24
Вирішальний булліт:

Воротарі: Далтон - Захарченко

Підсумкове становище: Австрія - 12 (5), Південна Корея - 11 (5), Казахстан - 11 (5), Польща - 7 (5), Угорщина - 3 (5), Україна - 1 (5).

Нагадаємо, збірна України після поразки від Казахстану достроково вилетіла з дивізіону IА.