Українець приніс перемогу своїй команді у важливому матчі Континентального кубку

14.01.2018 11:06 1937 0
 Андрій Міхнов (ліворуч)/IIHF

Український нападник Андрій Міхнов став автором вирішальної шайби мінської Юності у грі суперфіналу Континентального кубку.

34-річний гравець збірної України організував взяття воріт італійського Ріттена за дві з половиною хвилини до завершення третього періоду. Юність перемогла 5:4.

Таким чином, Юність очолила турнірну таблицю і тепер перебуває у кроці від завоювання чергового євротрофею. У вирішальному матчі білоруси зіграють проти казахстанського Номада.

Мінська команда вже двічі ставала володарем Континентального кубку - у 2007 та 2011 роках.

Нагадаємо, що представник України Донбас залишив Континентальний кубок ще на стадії другого раунду