Ще один успіх збірної України на ЧС у Києві: відео чудової перемоги над Угорщиною

18.04.2018 13:30 1654 0
 Українці обіграли угорців/IIHF

У рамках 3-го туру чемпіонату світу серед юніорів у дивізіоні 1В у Києві збірна України перемогла Угорщину 4:3.

Дублем у ворота угорців відзначився Фелікс Морозов, по шайбі закинули Дмитро Даниленко та Микита Кругляков.

Українці під час поєдинку втратили двох ключових гравців - у першому періоді нападника Гліба Кривошапкіна, який самовіддано кинувся під кидок суперника та отримав шайбою у голову (у хлопця - підозра на струс мозку, тож скоріше за все першість для нього завершена), а у заключній 20-хвилинці травмувався воротар Артур Оганджанян - він, як і Кривошапкін залишив лід за допомогою медиків.

Завдяки перемозі українці розмістились у групі лідерів та всерйоз претендують на золото першості і підвищення у класі.

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд захоплюючого поєдинку.

Наступний матч підопічні Олега Ігнатьєва проведуть у середу 18 квітня о 20:00 проти Італії.

Нагадаємо, що у попередньому турі Україна здобула важливу перемогу над Австрією.