ЧС-2015. Україна - Угорщина 2:4. Збереження прописки у Дивізіон IA залежить від матчу з Японією. ВІДЕО

23.04.2015 20:20 1292 0

Національна збірна України з хокею зазнала четвертої поспіль поразки на Чемпіонаті світу 2015 року у Дивізіоні I у Групі A у польському Кракові. Цього разу підопічні Олександра Годинюка, які по ходу матчу вели з рахунком 2:0, в основний час поступилися збірній Угорщини.

Початок матчу підопічні Годинюка відверто провалили, віддавши шайбу супернику. До середини першого періоду українці жодного разу не кинули по воротах Райни. А от угорці зі старту почали поливати ворота Захарченка, який в черговий раз віддувався за всю команду. Не змогли прошити угорці нашого голкіпера і у чисельній перевазі після вилучення Благого. Взялися за голову хокеїсти нашої команди у другій половині періоду, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт Райни, однак голкіпер угорців також продемонстував надійну гру, нівелювавши спроби Гаврика, Міхнова та Хоменка.

Другий відрізок матчу українці почали у більшості, так як за 12 секунд до перерви угорці примудрилися заробити дві хвилини штрафу, втім, реалізувати чисельну перевагу нашим хлопцям не вдалося. На щастя, на 4-й хвилині суперник заробив ще дві хвилини штрафу, і цього разу свою більшість українці матеріалізували у закинуту шайбу: відзначитися вдалося Роману Благому, який переправив шайбу у ворота Райни після передачі Німенка.

Після шайби українці окрилилися, відчули впевненість у власних діях, та нав'язали нарешті супернику боротьбу. Взагалі, другий період однозначно можна записати в актив підопічних Годинюка, якби команда грала так увесь час, то результати попередніх матчів могли бути іншими.
Через 10 хвилин після шайби від Благого подвоїв перевагу української збірної Гніденко. В цьому були винні самі угорці, які просто подарували шайбу у власній зоні Благому, який вже і розкатав гольову атаку. На жаль, друга шайба дещо розслабила нашу команду, і вже через дві хвилини угорці скоротили відставання. Сараувер вдало зіграв на п'ятаку, добивши шайбу після кидка партнера - ця шайба стала останньою у другому відрізку.

Заключний, третій період українці провели провально. В актив можна занесли лише початок, коли непогані нагоди закинути третю шайбу не використали Німенко, Міхнов та Петранговський. Кидки перших двох парирував Райна, а Петранговський просто не влучив з вбивчої позиції у площину воріт. З 49-ї хвилини для України розпочалося справжнє "пекло" . Спочатку на дві хвилини поїхав відпочивати Благий, а через хвилину гру у формат 5 на 3 перетворив Наваренко. Перший штраф українці відстояли, але за фол Наваренка таки були покарані - відзначився Когер.

Після другої шайби угорців підопічні Годинюка явно розгубилися і почали нервувати, як результат - ще одне вилучення, тепер від Гніденка. Вдруге реалізувати більшість нашому супернику не вдалося, однак закинули угорці втретє вже у рівних складах - заштовхнути шайбу у ворота Захарченка вдалося Сарауверу. За три хвилини до сирени Україна отримала чергове право на більшість. На жаль, наші хокеїсти не тільки не змогли її реалізувати, а ще і пропустили четверту шайбу. Це Шоффрон після передачі Кішша буквально прошив Захарченка, який помилився і пропустив шайбу поміж щитків.

На цьому страждання для України завершилися. Виграючи по ходу матчу з рахунком 2:0, підопічні Годинюка примудрилися пропустити чотири шайби у відповідь. Тепер збереження прописки у дивізіоні залежить від матчу з Японією, яку потрібно перемагати в основний час.