Донецький Донбас - чемпіон Української хокейної ліги 2017 року. ФОТО + ВІДЕО

07.04.2017 21:17 2200 0

У п'ятницю, 7 квітня, у Дружківці донецький Донбас і ХК Кременчук провели шостий матч фіналу плей-офф Української хокейної ліги-2016/17.

До початку поєдинку у серії до чотирьох перемог лідирував Донбас - 3:2. А звитяга з рахунком 2:1 у звітній зустрічі подарувала донеччанам титул найсильнішої хокейної команди України.

Перший період вийшов малоцікавим з точки зору видовищності, але напруженим в емоційному плані. Традиційно, команди прагнули грати максимально обережно, оскільки попередні матчі серії дали зрозуміти як одним, так і іншим, що гра у меншості, у більшості випадків, перетворювалася у пропущену шайбу. Як підсумок - нулі.

На другий період обидві команди вийшли куди більш заведеними, особливо гості. Кременчук був заряджений на боротьбу, підопічним Дмитра Підгурського кров із носу необхідно було перемагати, в той час як Донбас міг дозволити собі зіграти на помилках суперника.

Відкрито рахунок було зусиллями Олексія Мельникова на 7-й хвилині другого періоду, але раділи кременчужани недовго - паритет відновив Денис Кочетков. Його гол зарахували не відразу, оскільки тренерський штаб Кременчука запросив відеоповтор. На радість уболівальників Донбасу, рефері шайбу зарахував.

Як уже говорилося, вилучення у фінальній серії практично прирівнюється до пропущеної шайби. І ось під завісу других 20 хвилин господарі вийшли вперед - Єгор Єгоров, опинившись один на один з Едуардом Захаровим, потужним кидком пробив голкіпера Кременчука.

Ніхто не сумнівався, що гості з перших секунд заключного періоду кинуться в атаку, але підопічні Сергія Вітера були готові до такого та грамотно оборонялися. Чим менше часу залишалося до фінальної сирени, тим більше розпалювалися пристрасті на льоду, а арбітрам все частіше доводилося втручатися у з'ясування відносин між гравцями.

Кременчук намагався, створював, але до вирішального кидка справа так і не доходила. Крім того, Донбасу вдавалися разючі контратаки.

Вирішальні миті вийшли неймовірно напруженими. На заключні півтори хвилини Донбас отримав чисельну перевагу, що не дозволило Кременчуку переломити хід зустрічі, незважаючи на те, що вони перекидали суперника у заключному періоді - шість проти п'яти.