Зантарая здобув срібло на етапі світової серії Гран-прі у Китаї, у Білодід - бронза

03.07.2017 21:38 476 0

У китайському Хух-Хото на турнірі світової серії Гран-прі з дзюдо українці здобули три нагороди.

Це - заключний старт світової серії перед головним офіційним змаганням року - чемпіонатом світу, який відбудеться 28 серпня - 3 вересня в угорському Будапешті, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

У чоловічій українській команді лише один спортсмен зміг пробитися до подіуму - срібним призером у вазі до 66 кг став киянин Георгій Зантарая.

Найтитулованіший український дзюдоїст сучасності переміг у трьох поєдинках і лише у четвертому, фінальному, поступився чемпіону Grand Slam в Абу-Дабі росіянину Якубу Шамілову.

Більш результативно відборолись у Китаї українські дзюдоїстки. У вазі до 48 кг вперше нагороду на дорослих світових стартах здобула юна киянка, чинна чемпіонка Європи Дарина Білодід. Вона стала бронзовою призеркою, перемігши у поєдинку за медаль подругу по команді - Марину Черняк.

Нагадаємо, Каланіна раніше стала срібною призеркою.