Українські кадети здобули дві медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо

04.07.2017 08:31 398 0

З 30-го червня по 2-е липня у Каунасі проходив кадетський чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів не старше 18-ти років.

Збірна України на континентальній першості завоювала дві нагороди, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Срібло - в одеситки Анастасії Балабан (40 кг), бронза - у представника Волині Вадима Чернова (60 кг).

У заключний день чемпіонату Європи U-18 боролися юні українці й у командному турнірі, але теж не змогли потрапити у призи. І юнаки, і дівчата у змаганнях "стінка на стінку" фінішували сьомими.

Далі представники цього вікового дивізіону боротимуться на ще одному великому офіційному континентальному старті - Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі, який пройде 24-27 липня у Дьйорі (Угорщина).

Нагадаємо, у дорослих минулого тижня Зантарая здобув срібло на етапі світової серії Гран-прі у Китаї, у Білодід - бронза.