Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Олімпіада
Кращий президент ФФУ: Павелко чи Суркіс? | Кращий гравець: Ярмоленко чи Коноплянка?
2439 переглядів Версія для друку Коментарі  [    ]
24.07.2016  17:23

МОК допустив Росію до Олімпіади в Ріо

Міжнародний олімпійський комітет не буде відстороняти збірну Росії від Олімпіади.

Міжнародний олімпійський комітет не буде відстороняти збірну Росії від Олімпіади у Ріо-де-Жанейро-2016. При цьому МОК віддає на відкуп міжнародним федераціям по всіх літніх олімпійських видів спорту рішення про допуск або недопуск спортсменів збірної Росії.

Про це було оголошено на офіційному сайті організації після наради членів виконкому організації, яке пройшло у форматі телеконференції.

Таким чином, доля 387 російських спортсменів з заявки (серед них - 68 легкоатлетів) буде вирішена в індивідуальному порядку профільними міжнародними федераціями. При цьому атлети повинні відповідати переліку критеріїв і не бути замішаними в допінгових скандалах.

МОК вивчив вердикт Спортивного арбітражного суду (CAS), який прийняв рішення відхилити позов Олімпійського комітету Росії (ОКР) і 68 російських легкоатлетів до ІААФ, не допустивши їх до участі в Іграх.

Також була прийнята до уваги доповідь незалежної комісії ВАДА про розслідування діяльності Московської і Сочинської антидопінгових лабораторій під час, а також до і після зимової Олімпіади-2014.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про відсторонення всієї збірної РФ на Олімпіаді.

Читай також


 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook