Паралімпійська збірна України у Ріо. День шостий. П`ять золотих, дві срібних та чотири бронзові медалі. ФОТО

14.09.2016 08:08 2944 0

Збірна України продовжує збирати урожай медалей на Паралімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро.

У шостий змагальний день українці здобули 11 нагород, серед яких п`ять золотих, дві срібних та чотири бронзові медалі.

Усе почалося у цей день з бронзової медалі Марини Литовченко у жіночому настільному тенісі у класі 6.

У матчі за 3-тє місце Литовченко в українському дербі з рахунком 3:2 перемогла Антоніну Ходзинську.

У вечірній сесії Василю Ковальчуку не було рівних у стрільбі лежачи з пневматичної гвинтівки з 10-ти метрів.

Спочатку Ковальчук виграв кваліфікацію з результатом 637.1, що відтепер є новим паралімпійським рекордом. А згодом Василь встановив паралімпійський рекорд для фіналів - 211.7 балів.

Далі дійшла черга до наших фехтувальників, які відзначилися двома бронзовими нагородами.

Олег Науменко, програвши у півфіналі, у зустрічі за третє місце здолав Янніка Іфебе з Франції. Водночас, Євгенія Бреус у "бронзовому" поєдинку була сильнішою за Сусанну Крайняк з Угорщини.

У легкій атлетиці у бігові на 400 метрів Наталія Єзловецька стала срібною призеркою.

У класі T20 українка у впертій боротьбі зуміла фінішувати другою. Вона випередила спортсменку, яка стала третьою, лише на три сотих секунди.

Тріумфальним вийшов старт вечірньої сесії на басейних доріжках. Мерешко, Богодайко та Крипак здобули три золота за півгодини.

Спочатку Єлизаветі Мерешко не було рівних на 400-метрівці вільним стилем у класі S6. Вона подолала дистанцію за 5:17.01 хв, що відтепер є новим паралімпійським рекордом.

Євген Богодайко з новим світовим рекордом тріумфував на 200-метрівці комплексом у класі SM7.

А Максиму Крипаку  не було рівних на 100-метрівці вільним стилем у класі S10. Тут обійшлося без рекорду.

Ще одне золото для України виграла Оксана Зубковська у стрибках у довжину.

Завершили день українці сріблом Дмитра Виноградеця на 50 метрів вільним стилем та бронзою Максима Веракса на 100 метрів брасом.

У загальнокомандному заліку збірна України з ...72 нагородами (27-21-24) продовжує знаходитися на третій позиції.

Перше місце, як і раніше, у команди Китаю ( золотих - 63,  срібних - 51,  бронзових - 33 нагород), друге - у Великобританії ( золотих - 34,  срібних - 18 і  бронзових - 22 нагороди). Команда США іде четвертою -  61 (21-21-19).