Паралімпійська збірна України у Ріо. День сьомий. Чотири золоті, дві срібні та три бронзові медалі. ФОТО

15.09.2016 06:59 5273 0

Збірна України продовжує збирати урожай медалей на Паралімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро.

У шостий змагальний день українці здобули 4 золотих, 2 срібних та 3 бронзові медалі.

У медальному заліку українці продовжують утримувати третю позицію, маючи 81 медаль (31-23-27).

На першій позиції Китай - 172 (75-58-39) та друга Великобританія - 95 (43-24-28).

Збірна США на четвертій позиції - 80 (26-30-2).

Усе розпочалося із золотої медалі Єгора Дементьєва у велотреці.  В гонці з роздільним стартом українець показав найкращий час - 36:53.23 і виборов другу свою золоту медаль Ріо-2016.

Після цього скарбничка української команди поповнилася "бронзою" у стрільбі з пістолета, яку нашій команді приніс Олексій Денисюк з результатом 160.8.

У плаванні медаль найвищої проби для нашої збірної виборов Сергій Кліппер, який у запливі на 100 м на спині у класі S12 фінішував з результатом 59.77.

Після цього Ярина Матло виборола срібну нагороду в цьому запливі у жінок з результатом 1:11.97. А Олександр Мащенко фінішував третім з результатом 1:03.38 у у запливі 100 м батерфляєм у класі S11

У легкій атлетиці у метанні молота Зоя Овсій виборола "бронзу" з результатом 12.17.

У завершальній програмі дня дві золоті медалі України виграли Ганна Стеценко на 50 метрів вільним стилем та збірна України в естафеті 4x100 вільним стилем.