Паралімпійська збірна України в Ріо. День перший - сім бронзових, одна срібна та одна золота медаль. ФОТО

09.09.2016 09:22 10247 0

Збірна України вдало стартувала на Паралімпійських Іграх в Ріо.

В активі нашої збірної вже 7 бронзових нагород,  одне "срібло", та одне "золото".

Так, у штовханні ядра "бронзу" виборов Роман Данилюк.

Результат нашого спортсмена склав 15,94 м.

Зазначимо, що цей результат став найкращим для Данилюка у цьому сезоні.

В стрибках у довжину на п'єдестал пошани піднявся легкоатлет Руслан Катишев.

У стрибках в довжину наш спортсмен показав 3-й результат - 6.20.

Для Катишева ця медаль стала третьою на Паралімпіадах.

На Іграх-2012 в Лондоні він виграв золото в стрибках в довжину, а також бронзу в потрійному стрибку.

Не залишилися без нагород наші спортсмени і в дзюдо - українка Юлія Галінська здобула "бронзу" у категорії до 58 кг.

У втішному фіналі наша спортсменка з рахунком 1:0 перемогла представницю Японії.

Четверту "бронзу" для нашої країни виборов дзюдоїст Давід Хорава.

У ваговій категорії до 66 кг українець у втішному фіналі з рахунком 111:0 переміг представника Південної Кореії Парка Юнгсука.

У плаванні наші спортсмени також здобули бронзові нагороди.

На дистанції 100 метрів на спині третіми фінішували Оксана Хруль та Ярослав Семененко.

Результат Семененка - 1:15.41, а результат Хруль - 1:26.82.

Також бронзу виграла Ольга Свідерська в запливі на 100 метрів вільним стилем (клас S3), якій трохи не вистачило, щоб зачепитися за друге місце.

Перше "срібло" для України здобув плавець Денис Дубров.

На 100-метрівці на спині українець фінішував другим, показавши час 1.05.10.

А першу нагороду найвищого гатунку Україні приніс Євген Богодайко.

На дистанції 100 м на спині українець фінішував з результатом 1:10.55.

За підсумками першого дня Україна займає 9-ту сходинку, маючи в активі 7 бронзових медалей, одну срібну  та одну золоту нагороду.

Топ-5 країн розподілились наступним чином: Китай - 7 золотих, 9 срібних, 4 бронзових, Великобританія (5,3,3), Узбекистан (3,2,3), США (2,4,2), Бразилія (2,1,1).