Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Олімпіада
28.12.2016  09:38

New York Times: Російські чиновники зізналися про систему допінгу у країні

Російські чиновники вперше визнали існування у країні допінгової програми.

Про це стверджує видання New York Times.

На підтвердження ЗМІ наводить слова виконуючої обов'язки глави Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) Анни Анцеліович.

Як пише видання, вона повідомила, що "це була інституційна змова", при цьому зазначивши, що представники вищого керівництва країни не мають до нього жодного відношення.

Анцеліович додала, що була вражена, коли дізналася про систему допінгу, передає "Спорт-Экспресс".

Анна Анцеліович. Світлина Associated Press

Також New York Times наводить слова глави незалежної громадської антидопінгової комісії Олімпійського комітету Росії (ОКР) Віталія Смірнова.

"Мені, як колишньому міністру спорту та президенту ОКР, здається, що нами було допущено багато помилок. Нам необхідно знайти причини, через які молоді спортсмени приймають допінг, а також погоджуються робити це", - сказав він.

Віталій Смірнов. Світлина Associated Press

Нагадується, що у травні 2016 року The New York Times опублікувала інтерв'ю екс-глави Московської антидопінгової лабораторії Грігорія Родченкова, який звинуватив ряд російських спортсменів у вживанні заборонених речовин.

Зокрема, він розповів про розроблений ним допінговий коктейль на основі алкоголю, який приймали спортсмени, а також про маніпуляції з допінг-пробами під час зимових Олімпійських ігор-2014 у Сочі.

Ці дані спонукали Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) ініціювати розслідування, за підсумками якого незалежний експерт Річард Макларен представив дві частини доповіді.

У них він звинуватив Росію у створенні системи підтримки допінгу та махінаціях з ним під час великих турнірів у період з 2011 по 2015 рік, у тому числі у Сочі-2014.

Читай також
 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook