Усі медалі Пхенчхана за 17 лютого, медальний залік

17.02.2018 20:45 2747 0

17 лютого на Олімпійських іграх у Пхенчхані було розіграно 9 медальних комплектів.

Українці не спромоглися вмішатися у боротьбу бодай за одну нагороду.

Зазначимо, що у цей день перші золоті нагороди вибороли представники Польщі, Великої Британії, Японії та Чехії.

У гірськолижному спорті - змаганнях у гігантському слаломі у жінок - золото взяла чешка Естер Ледецька, друге місце у Анни Файт із Австрії, бронза - у Тіни Вайратер із Ліхтенштейна.

Анастасія Кузьміна взяло золото у біатлонній гонці із масовим стартом, срібло у Дар'ї Домрачевої із Білорусі, бронзу взяла норвежка Тіріль Екгофф.

У жіночій лижній естафеті 4 по 5 км золото взяли представниці Норвегії, срібло - команда Швеції, бронзу - ОАР

У ще одній дисципліні Ігор, в якій використовуються лижі - фристайлі - у змаганнях у слоупстайлі перемогу здобула Сара Гьоффлін із Швейцарії. Срібло у її співвітчизниці Матільди Гремо, бронза - у британки Ізабель Аткін

У фігурному катанні першу медаль для Японії на ОІ-2018 виграв Юдзуру Ханю, срібло взяв  ще один японець Шому Уно, а бронзу - іспанець Хав'єр Фернандес. До речі, це вже друга медаль Іспанії на Іграх у Пхенчхані.

Британська скелетоністка Елізабет Ярнольд стала дворазовою олімпійською чемпіонкою після перемоги у змаганнях Пхенчхана. Срібло - у німкені Жаклін Льоллінг, бронза - у ще однієї британки - Лори Дес.

Дебютну нагороду Пхенчхана для Польщі виграв стрибун з трампліну Каміл Стох, який випередив німця Андреаса Веллінгера та Роберта Йоганссона з Норвегії.

На дистанції 1000 метрів у чоловіків у шорт-треку золото взяв канадець Самуель Жерар.

А дистанцію 1500 м у жінок виграла кореянка Чхве Мін Джон.

Нагадаємо, після чергової невдачі у Пхенчхані гучну заяву зробила українська біатлоністка Валя Семеренко.