Результати виступів українців у Пхенчхані

25.02.2018 13:00 25702 0

Збірна України завершила свої виступи на зимових Іграх XXIII Олімпіади.

У доробку нашої команди лише одна медаль - золото Олександра Абраменка. У медальному заліку Україна - 21-а.

Нагадаємо, українська національна команда у Пхенчхані була представлена 33 спортсменами в дев'яти видах спорту.

9 лютого

Тетяна Петрова зайняла передостаннє місце у перших кваліфікаційних заїздах в могулі

10 лютого

Тетяна Антипенко і Марина Анцибор фінішували за межами четвертого десятку в скіатлоні

У біатлоні наша жіноча збірна провалила спринт, найкращою була Віта Семеренко, яка фінішувала 14-ю

Андрій Мандзій і Антон Дукач не змогли пробитися в 20-ку найкращих у перших двох заїздах на одиночних санях

11 лютого

Український лижник Олексій Красовський не зміг фінішувати в скіатлоні через відставання більше ніж на коло від лідерів

Українська фристайлістка Тетяна Петрова закінчила свої виступи, невдало виступивши і в другій кваліфікації

Найкращий серед українських біатлоністів у спринті на 10 км Дмитро Підручний лише 21-й

Українські саночники Антон Дукач та Андрій Мандзій посіли 23-е та 40-е місце відповідно

12 лютого

Віктор Пасічник посів 20-ту сходинку першої спроби в лижному двоборстві.

Біатлоністки Віта Семеренко і Анастасія Меркушина посіли 18-у і 46-у сходинки відповідно у гонці переслідування

Дмитро Підручний, Артем Прима та Сергій Семенов зайняли відповідно 34, 38 та 44 місця у біатлонному персьюті

Саночниці Олена Шхумова та Олена Стецьків завершили перший та другий заїзди у змаганнях одиночників

13 лютого

Гірськолижник Іван Ковбаснюк не зміг дістатися фінішу в другоми виді комбінації - слаломі

Олексій Красовський і Андрій Орлик провалили кваліфікацію лижних гонок

Лижниці Марина Анцибор і Тетяна Антипенко не потрапили до 1/4 фіналу класичного спринт

Олена Шхумова і Олена Стецьків не змогли пробитися до фіналу змагань на санях

14 лютого

Віктор Пасічник показав 36-ий результат у стрибках із трампліну

Владислав Гераскевич показав сьомий результат у скелетоні в тренувальних заїздах

Віктор Пасічник посів 30-ту сходинку лижного двоборства у стрибках із трамплін

Саночники Олександр Оболончик і Роман Захарків у змаганнях двійок посіли останню 20-ту сходинк

15 лютого

Майстер скелетону Владислав Гераскевич показав 14-й та 15-й результати на дебютних для України Іграх у цьому виді спорту.

Ольга Книш зайняла 53-е місце у слаломі-гіганті

Гірськолижник Іван Ковбаснюк потрапив у топ-50 під час швидкісного спуску зайнявши 49-е місце

Сумно завершилася індивідуальна гонка у жіночому біатлоні: Юлія Джима - 20-а, Валя Семеренко - 25-а, Віта Семеренко - 63-я, Анастасія Меркушина - 70-а

Чоловічу індивідуальну гонку українці завершили за межами топ-20

Фристайлістка Ольга Полюк не потрапила у фінал в акробатиці, показавши 10-й підсумковий результат

У санному спорті в змішаних командних змаганнях українці показали останній результат

16 лютого

Гірськолижник Іван Ковбаснюк, нажаль, не зміг фінішувати в Супергіганті

Владислав Гераскевич з найкращим результатом України на ОІ-2018 став сьомим у фінальному заїзді в скелетоні, у підсумку наш спортсмен - 12-й

Ольга Книш у слаломі продемонструвала не найкращий 45-й результат

У фігурному катанні в короткій програмі Ярослав Паніот зайняв останнє місце і не зміг кваліфікуватися в наступний раунд

У чоловічій лижній гонці вільним стилем на 15 км українці Олексій Красовський і Андрій Орлик фінішували у восьмому десятк

17 лютого

Гірськолижниця Ольга Книш у слаломі-гіганті зайняла 43-є місце

Сестри Семеренко невдало виступили у біатлонному мас-старті - Валя фінішувала 19-ю, а Віта - із 24-м результатом

Олександр Абраменко пробився у фінал змагань фристайлістів у лижній акробатиці

18 лютого

Ігор Ковбаснюк посів 57 місце у гігантському слаломі, програвши переможцю майже 20 секунд

Олександр Абраменко здобув першу медаль для України у Пхенчхані - золото у фрістайлі

19 лютого

Представники України у танцювальних змаганнях фігуристів Олександра Назарова та Максим Нікітін завершили виступи на 21-му місці не пробившись у фінал

20 лютого

Збірна України посіла сьому сходинку в біатлонній змішаній естафеті

Віктор Пасічник посів 23-ю сходинку в змаганнях з лижного двоборства

21 лютого

Ганна Хниченкова зайняла передостаннє 29-е місце після виконання короткої програми у змаганнях фігуристок

У лижних гонках в командному спринті у Марини Анцибор і Тетяни Антипенко - 18-е місце (10-е місце в другому півфіналі)

У командному спринті у чоловіків Олексій Красовський і Андрій Орлик посіли 22-е місце (10-е місце в другому півфіналі)

22 лютого

Український гірськолижник Іван Ковбаснюк не зміг фінішувати в слаломі

Біатлонна збірна України не потрапила в топ-10 жіночої естафети

23 лютого

Чоловіча збірна України із біатлону в естафеті фінішувала на 9-му місці

24 лютого

Єдина представниця України у сноуборді невдало виступила у гігантському слаломі - 28 місце

Олексій Красовський фінішував 50-м у гонці на 50 км із масовим стартом

25 лютого

Тетяна Антипенко фінішувала 38-ою у лижному мас-старті на 30 кілометрів класичним стилем.