Буффон: Ми мусимо вийти і битися не на життя, а на смерть

Сергей Шемшученко — 16 червня 2008, 22:40

Перед останнім туром у "групі смерті" виникає більше запитань ніж відповідей, тому голкіпер італійців Джанлуїджі Буффон поділився своїми роздумами з цього приводу.

"Ми мусимо вийти і битися не на життя, а на смерть, - говорить Буффон, який відбивши пенальті у матчі проти румунів, залишив шанси на вихід у чвертьфінал.

Якщо ми вийдемо у чвертьфінал, це означатиме, що ми доклали надзусиль. Це нормально відчувати тиск, і я вийду на гру і помру за результат. Цей матч засвідчить те, заради чого ми власне і працюємо. Треба сконцентруватися на французах, а не займатися математикою.

Список можливих сценаріїв показує, що Румунія очевидно має перевагу, але Італія на краю перед матчем з Францією, і вийти у наступну стадію чемпіонату можна лише за умови перемоги.

Я не все зрозумів, але наскільки мені відомо, у нас кращі шанси ніж у французів. Ми у кращій ситуація, адже після поразки 0:3, у нас була гра з румунами. І тепер ми побачимо чи французи оговталися від голландського молота."