У матчі з Німеччино португальці виграли всю статистику

Сергей Шемшученко — 20 червня 2008, 10:43

Виходячи з основних показників статистики, зафіксованих системою Castrol Performance Index, збірна Португалії мала абсолютну перевагу у чвертьфінальному матчі з Німеччиною (2:3).

Контроль м'яча склав 57%, кількість ударів по воротам дорівнює 22 (проти 11 у Бундестіма). Португальці також 8 разів подавали корнер, у той час як суперники лише 3. Співвідношення по штрафних ударах склала 15:11 на користь гранатових. І лише за кількістю офсайдів виявився паритет 2:2. Що ж стосується швидкісних показників ігрових ліній обох команд, те і тут Португалія перемогла з рахунком 2:1. У команди Сколарі швидше бігли півзахисники і захисники, а в німців нападники. Найшвидкішим гравцем матчу став португалець Рікардо Карвалью - 29,41 км/год.

Міхаель Баллак у першому чвертьфіналі став кращим у матчі за пробігом. Його показник склав 12 101 метр. Після чого Баллак повернувся на перше місце як серед усіх гравців Євро, так і серед півзахисників за загальною пробіжкою із цифрою 46,27 кілометра.