На турнірі у Парижі в українців шість нагород

Сергей Шемшученко — 20 червня 2008, 13:50

У Парижі завершився турнір з плавання Open EDF de Natacion, який став черговим етапом підготовки спортсменів України до Олімпійських ігор в Пекіні.

У четвер, 19 червня, українці завоювали три нагороди. Вадим Лепській після 4 місця на 100-метровці комплексом зміг настроїтися на боротьбу у фіналі 200-метровки комплексом. Лепській виграв заплив з результатом 2:03.27 хв.

На дистанції 200 метрів вільним стилем Сергій Адвена завоював бронзу з результатом 1:50.71 мин. Ще один наш фіналіст, Олександр Цепух зайняв 5 місце.

У завершальному запливі турніру чоловічій естафеті 4х100 метрів команда Франції перемогла з новим рекордом Європи - 3:12.54 хв. Український квартет зайняв в естафеті 2 місце. За команду України виступали Юрій Єгошин, Олександр Ісаков, Денис Сизоненко і Олександр Цепух. Результат квартету 3:19.48 хв.

Раніше в середу українські спортсмени завоювали на турнірі три нагороди. Сергій Адвена став другим у фіналі 200-метровки баттерфляєм (результат Сергія 1:59.39 хв). Валерій Димо 18 червня ставав призером двічі. Спочатку він зайняв 2 місце в запливі на 200 метрів брасом (результат 2:16.25 хв), а потім був третім на 50-метровке (28.42 сек).