Львівські каратисти завоювали 37 золотих медалей на чемпіонаті Польщі

Сергей Шемшученко — 3 червня 2009, 16:40

У вівторок, 2 червня, представники львівського клубу карате "Юніон" в ранзі переможців повернулись із відкритого чемпіонату Польщі. Про це повідомляє ЗІК з посиланням на тренера львівської команди Антона Нікуліна.

Як розповів тренер львів'ян, на відкритому чемпіонаті Польщі взяли участь 400 спортсменів із чотирьох країн. Окрім українців та господарів поляків на змагання приїхали чехи та німці.

Чемпіонат проводили у чотирьох вікових групах: серед ветеранів, юніорів, юнаків та 12-13 річних спортсменів. Шістьох львівських каратистів за підсумками змагань назвали кращими на турнірі. Юрій Яремчук кращий серед ветеранів, Захар Дерех - юніорів, Уляну та Віталія Гащуків назвали кращими серед юнаків, у групі 12-13 річних кращими стали Ірина Доль та Тарас Герчук.

Загалом представники клубу "Юніон" вибороли 37 золотих медалей, завоювавши перше місце на турнірі.