На вихідних українські легкоатлети здобули дві нагороди

Сергей Шемшученко — 19 липня 2010, 14:57

На вихідних відбулася серія міжнародних турнірів, де брали участь українські легкоатлети.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

У фінському місті Лапінлахті Олександр Солдаткін в секторі для стрибків у довжину показав результат 7 м 69 см з попутним вітром 2,6 м/с. Цього результату донеччанину вистачило для п'ятої сходинки загального заліку. Переможцем в цьому секторі став швед Майкл Торнеус, котрий з вітром +3,4 м/с приземлився на позначці 8 м 21 см.

Роман Авраменко в секторі для метання спису серед чоловіків фінішував на шостій позиції з результатом 76 м 34 см. Переможцем цієї дисципліни став господар змагань Теро Ярвенпеа зі своїм найкращим показником літа 2010 року - 83 м 81 см.

В марокканському Танжирі відбулися треті змагання International Meeting Moulay El Hassan, організатором яких став легендарний середньовик Хішем Ель Геруж. Чудова погода на старті супроводжувалася дуже сильним вітром, але навіть при ньому атлети змогли показати доволі високі результати.

Так, призерка чемпіонату світу Кармеліта Джеттер пробігла стометрівку за 11.04 сек при зустрічному вітрі 2,1 м/с. Чемпіон світу в закритих приміщеннях Бернард Лагат, який є одним із найкращих друзів Хішама Ель Геружа, фінішував першим на дистанції 1500 метрів (3.36,89).

Українські легкоатлети здобули на цьому старті дві перемоги. Анна Міщенко фінішувала першою на дистанції 1500 метрів в тактичному забігові з рекордсменкою Марокко Бтіссам Лакхуа. Результати дівчат 4:11.10 та 4:11.42 відповідно.

Ганна Ярощук виграла забіг на 400 метрів з бар'єрами - 56.70 с.