Етап Чемпіонату світу. Сюткін фінішував 23-м

Сергей Шемшученко — 19 липня 2010, 17:24

На одному з восьми етапів серії Чемпіонату світу в німецькому Гамбурзі єдиний з українців Олексій Сюткін показав кращий власний результат, ніж на Чемпіонаті Європи. Український триатлет у підсумку відстав від переможця змагань іспанця Хав'єра Гомеса на 2 хв.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації триатлону України.

Загалом, на змаганнях стартували 67 спортсменів. На ранок температура води в Гамбурзі становила 26 градусів за Цельсієм, тож про використання гідрокостюмів не було й мови.

У змаганні жінок переможницею четвертого турніру серії Чемпіонату світу стала бронзова призерка Чемпіонату Європи, шведка Ліса Норден. Другою фінішувала титулована триатлетка з Австралії Емма Моффат, а бронзою задовольнилася ірландка Алієн Моррісон.

Українка Інна Циганок фінішувала 44-ю, інша наша співвітчизниця Олеся Пристайко зійшла з дистанції.

цього року відбудеться ще три турніри серії Чемпіонату світу - в Лондоні, Кітцбухелі та Будапешті.