Кубок світу зі спортивної ходьби. У Саранську українці здобули три бронзи

Сергей Шемшученко — 17 травня 2012, 15:02

На Кубку світу зі спортивної ходьби у російському Саранську українці здобули три бронзові нагороди.

Першого дня змагань українські ходоки двічі фінішували третіми у командному заліку, пише прес-служба ФЛАУ.

Другого дня турніру наші легкоатлети додали до своєї скарбнички ще одну командну бронзу та чотири особисті рекорди.

На дистанції 50 км у загальнокомандному заліку наші хлопці посіли третє місце, поступившись традиційно сильним росіянам та китайцям.

На дистанції 20 км серед чоловіків за крок від п’єдесталу в особистому заліку зупинився Руслан Дмитренко, котрий фінішував четвертим з особистим рекордом 1:20:17. У командному заліку українці здобули бронзову нагороду, поступившись збірним командам Росії та Китаю.

Такий самий вигляд має призова трійка у командних змаганнях юніорок на дистанції 10км.

В індивідуальному заліку найкращою серед українських юніорок стала Людмила Оляновська, котра фінішувала п’ятою з особистим рекордом 46:35.