Вперше українські спортсмени завоювали призове місце на Кубку Європи зі швидкісного бігу на роликових ковзанах

Сергей Шемшученко — 6 червня 2013, 11:23

У місті Бенатки-над-Йізероу відбувся етап Кубка Європи та Відкритий чемпіонат Чехії зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

Як пише сайт ММСУ, у змаганнях взяли участь 260 атлетів із восьми країн, зокрема й українські спортсмени з команди "Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків".

На Кубку Європи нагороджували окремо за короткі (500 и 1000м) та довгі (5000м на очки і 5000м з вибуванням) дистанції.

Володарем бронзової медалі на коротких дистанціях став президент Української федерації роликового спорту Олександр Симоненко.

Влада Замула на дистанції 2000 м на очки фінішувала першою, обігнавши суперницю на 2 секунди. За результатами перегонів вона – третя.

Ірина Погорєлова за сумою трьох дистанцій стала бронзовою призеркою.