ЧС-2015 (відбір). Збірна України перемогла Чехію

Сергей Шемшученко — 22 травня 2014, 22:17

В іспанському місті Пінто розпочався другий етап другого раунду відбору (група D) до чемпіонату Європи-2015, у першому матчі якого збірна України з рахунком 3:2 перемогла Чехію.

Перший етап цього раунду пройшов у Чехії, де збірна господарі здобули три перемоги (над Норвегією, Іспанією, Україною), програвши, до речі, лише одну партію українцям.

В Іспанії наша збірна взяла реванш у чехів, які перед початком відбору вважалися явними фаворитами у групі D, пише sport.pl.ua.

Ця гра виявилася надзвичайно бойовою і напруженою. Рахунок як у кожній партії, так і у матчі змінювався то в один бік, то в інший.

Українці виграли першу партію - 25:23 і повели в рахунку у грі - 1:0.

Дві наступні партії наша збірна програла з однаковим рахунком - по 20:25. І тепер уже чехи вийшли вперед у матчі - 2:1.

Але саме у третій партії українці продемонстрували свої бійцівські якості - у безнадійній ситуації (14:19) збірна України майже вирівняла становище (19:20), однак чехи були на той момент ще сильнішими (20:25).

На щастя, у четвертій та п’ятій партіях збірна України вже повністю переломила хід гри і диктувала чехам свої умови.

У четвертій партії наша збірна стрімко вийшла вперед - 16:8, єдине що змогли суперники - тимчасово скоротити своє відставання (20:22), але тепер уже фінішний спурт краще вдався українцям - 25:21. Рахунок у матчі зрівнявся - 2:2.

П’яту партію впевнено виграли українці, які у ній постійно вели в рахунку: 6:4, 11:9, 13:11, 15:13. Цікаво що матч Україна - Чехів тривав без двох хвилин дві години ігрового часу - 118 хвилин, а підсумковий статистичний результат за набраними очками в усіх п’яти партіях, не зважаючи на перемогу України, виявився все ж таки на користь Чехії - 107:105.

Перемігши чехів з рахунком - 3:2, збірна України отримала 2 очка, її суперники - 1 очко.

У п'ятницю, 23 травня, у Пінто збірна України гратиме зі збірною Іспанії, якій синьо-жовті програли у першому турі в Чехії - 1:3 (16 травня).