Жіноча збірна України - чемпіон Європи серед спортсменів з вадами слуху

Сергей Шемшученко — 23 липня 2015, 15:56

У столиці Франції відбувся чемпіонат Європи з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

Жіноча збірна України виграла золоті нагороди, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Подібні змагання відбуваються за традицією кожні чотири роки та проводилися вже вдев’яте.

У змаганнях взяли участь 10 чоловічих і 8 жіночих збірних. Обидві українські команди вибороли нагороди.

Жіноча збірна України під керівництвом Леоніда Касицького була на голову вищою за своїх суперниць. За весь турнір вони програли лише одну партію.

У чвертьфіналі українки здолали збірну Угорщини - 3:0, у півфіналі обіграли Туреччину - 3:0. Нарешті у фінальній грі "синьо-жовті" подолали команду Росії - 3:0 (27:25, 25:23, 25:23).

Ось імена чемпіонок: Христина Задорожня (капітан), Карина Балох, Наталя Лінхур, Наталя Нагібіна, Інга Семізенко, Анна Білоус, Юлія Касицька, Ірина Мосійчук, Ірина Мирошнікова, Ірина Ковальчук, Ангеліна Касицька, Марія Бадида. Головний тренер - Леонід Касицький, асистент головного тренера - Микола Остапенко.

Чоловіча збірна України на цих змаганнях також святкувала успіх, хоч він і забарвлений не золотим відблиском, а бронзовим.

Команда під орудою головного тренера Юрія Грицюти посіла третє місце, і, якби не поразка у півфіналі від Туреччини, також могла б претендувати на головні нагороди. У матчі за третє місце здолали італійців - 3:0.

У складі команди грали Олександр Полторацький (капітан), Леонід Дейнека, Володимир Зеленський, Дмитро Ренкас, Сергій Бачурін, Ігор Загородній, Олександр Прохорчук, Єгор Цимовський, Олексій Кошкаров, Валерій Радченко, Ігор Завіруха, Іван Янцо. Головний тренер - Юрій Грицюта.