Фристайл. Абраменко та Полюк здобули медалі на літньому турнірі у Швейцарії

Сергей Шемшученко — 25 серпня 2015, 10:43

Дві нагороди завоювали українські фристайлісти на традиційних літніх змаганнях з лижної акробатики у швейцарському Метменштеттені.

Олександр Абраменко, який закінчив минулий сезон перемогою на етапі Кубку світу у Мінську, новий спортивний рік почав зі срібла.

Він поступився на турнірі Міжнародної федерації лижного спорту (FIS) лише господареві трампліну Міші Гассеру.

Серед жінок на третю сходинку п'єдесталу піднялася 27-річна Ольга Полюк з Рівного.

У Швейцарії українські спортсмени проведуть найближчі три тижні, але вже без змагань, сконцентруються на підготовці та відпрацювання елементів зимової програми.

П'яте місце посів ще один український фристайліст Микола Пуздерко, передає "Спорт-Экспресс в Украине".

Зимовий сезон у лижній акробатиці стартує на початку грудня етапом Кубку Європи у фінській Руці. А перший етап Кубку світу пройде 19-20 грудня у Пекіні.