Збірній України не було рівних у фіналі Кубку світу-2015 з підводного спорту

Сергей Шемшученко — 16 жовтня 2015, 11:48

У Єгипті відбулися підсумкові змагання Кубку світу з плавання у ластах 2015 року.

Україна була представлена 9-ма командами. Саме вітчизняний клуб Аквалідер з Києва виграв командний залік 2015 року, інформує сайт Спортивного комітету України.

У двох індивідуальних рейтингах перемогу святкували українські спортсменки. У жінок найбільша кількість балів у Світлани Жукової, також у цій категорії трійку замкнула Юлія Чумак.

У дівчат весь подіум був "синьо-жовтим": переможницею стала Катерина Соколовська, Анна Козир і Катерина Кухар зайняли друге та третє місце відповідно.

У хлопців Максим Кухар трохи не дотягнув до підсумкового срібла, поступившись супернику з Білорусі чотирма очками.

Загалом, українські спортсмени вибороли більше 35 медалей у фіналі Кубку світу. У жінок на подіумі неодноразово були Жукова, Ірина Пікінер, Анастасія Антоняк, Тетяна Красногор; у чоловіків - Олександр Одиноков, Дмитро Сидоренко, Микита Головлев, Євгеній Золотов, Антон Гончаров, Михайло Яценко.