Українська пара акробаток - призер чемпіонату світу у молодших групах

Сергей Шемшученко — 12 квітня 2016, 14:55

У Путяні (Китай) відбулася доросла акробатична першості світу 2016 року, а також планетарний форум у трьох молодших вікових групах.

Спортсмени національної збірної з акробатики повертаються додому з однією нагородою, інформує сайт Спортивного комітету України.

Українки Анастасія Азарова та Катерина Темнохуд завоювали третє місце серед дівчачих пар (13-19 років). У фіналі дівчата попереду себе пропустили лише бельгійок і британок.

У цій же віковій категорії, але у змаганнях хлопчачих дуетів, українці Дмитро Науменко та Віталій Непомнящий були близькі до нагород, однак залишилися на четвертій сходинці підсумкового протоколу.

У топ-5 світу за підсумками ЧС фінішували і Микита Лукахін з Микитою Нікітіним. П’яту сходинку вони посіли у змаганнях пар хлопчиків 12-18 років.