Українці виграли бронзу Кубку Європи-2016 з бігу на 10000 метрів

Сергей Шемшученко — 7 червня 2016, 15:27

Чоловіча збірна України виграла бронзові медалі Кубку Європи з бігу на 10000 метрів.

Чемпіон України Дмитро Лашин підтвердив статус лідера у команді й у Мерсіні, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Він був дуже близьким до того, щоб подвоїти бронзовий успіх, вигравши медаль не лише у командному, а і в індивідуальному заліку. До третього місця йому не вистачило менше чотирьох з половиною секунд.

Лашин уже виконав кваліфікаційний норматив з напівмарафону на чемпіонат Європи. А у Туреччині додав до нього норматив на дистанції 10000 метрів, встановивши особистий рекорд - 28:37.11 хв.

Виступ Лашина підтримав Артем Казбан, забезпечивши Україні відразу два місця у першій шістці. З Туреччини він їде з особистим рекордом - 29:10.18.

Поряд один з одним фінішували ще два наші співвітчизники - Дмитро Сірук (29:43.26) і Василь Коваль (30:01.87). У них 12-те та 13-те місця відповідно.

У змаганнях серед жінок найкраще з українок виступила Ольга Скрипак. Вона - 15-та з найкращим результатом сезону - 35:07.97. Олена Сердюк - 19-та (35:26.11), Дар’я Михайлова - 21-а (36:05.45).