Ляхова, Погребняк і Тітімець стали другими у Швейцарії. Інші результати

Сергей Шемшученко — 7 червня 2016, 19:13

4 червня міжнародні легкоатлетичні змагання приймало словацьке місто Шаморин.

Серед його учасників були й українці, інформує офіційний сайт Федерації атлетики України.

На старт дистанції 100 метрів вийшли відразу три наші спортсменки, які кількома днями раніше бігли у складі переможної естафетної команди на етапі "Діамантової ліги" у Римі.

У Словаччині вже змагалися кожна за себе, й Олеся Повх фінішувала третьою (11.51 с).

6 червня Прага приймала міжнародні легкоатлетичні змагання 23rd Josef Odložil Memorial.

Марія Шаталова фінішувала третьою з бігу на 3000 метрів з перешкодами та підтвердила олімпійський кваліфікаційний норматив, подолавши дистанцію за 9:40.04 хв.

Також 6 червня Беллінцона приймала міжнародні легкоатлетичні змагання Gala dei Castelli. Призерами турніру стали й українські спортсменки.

Ользі Ляховій вдалося поліпшити свій найкращий результат сезону. 2:00.32 хв дозволили їй стати другою з бігу на 800 метрів.

Наталія Погребняк фінішувала другою з бігу на 100 метрів. Дистанцію вона пробігла за 11.26 с.

Ще одне друге місце в активі Анни Тітімець. 400-метрівку з бар’єрами вона подолала за 56.36 с.