Збірна України (U-20) вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи з волейболу

Сергей Шемшученко — 19 липня 2016, 20:10

Молодіжна збірна України посіла друге місце у групі Н заключного раунду відбору на чемпіонату Європи-2016 з волейболу та потрапила у фінальну частину змагань.

Зігравши три матчі у своїй підгрупі, підопічні Миколи Пасажина вийшли у фінал ЧЄ-2016, який пройде з 2-го по 10-те вересня у Болгарії, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Молоді українці на старті поступилися збірній Іспанії (2:3), а потім і Німеччині (1:3).

Щоб пройти далі, потрібно було вигравати у румунських волейболістів, і сподіватись все ж на ту команду Німеччини. "Синьо-жовті" впорались із поставленим завданням (3:1), а також не підвели однолітки з "бундестіму" (3:0 проти іспанців).

Згодом офіційний сайт ЄКВ оприлюднив повний календар змагань фінальної частини молодіжного чемпіонату Європи у Болгарії.

Суперниками підопічних Микола Пасажина у групі І стали збірні Франції, Польщі, Словенії, Німеччини та господарі змагань - болгари.