Збірна України вдало виступила на чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу

01.07.2017 11:50 464 0

У Мінську завершилися наймасштабніші спортивні змагання з класичного пауерліфтингу - чемпіонат світу-2017.

Цього року Україна була представлена серед категорій: юнаки, юніори, дівчата, юніорки, чоловіки, жінки та ветерани, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Найяскравішими досягненнями може пишатися юніорська жіноча збірна - серед 18 країн світу наші спортсменки вибороли командне золото.

Серед цієї вікової категорії особисте золото виборола Лазебна Дар'я (до 47 кг), яка за загальним показником по трьом турнірам взяла 342,5 кг. Бронзу принесла юніорам Хронович Оксана (до 52) кг взявши вагу 320 кг.

У свою чергу, п’ятеро наших спортсменок з категорії дівчат встановили рекорди Європи та вибороли командне срібло серед 19 команд-суперниць. Тут срібло дісталося Русаненко Дар'ї (до 63 кг), а бронзу виборола Ткачук Катерина (до 57 кг), яка взяла вагу 330 кг.

Серед чоловіків золоту медаль здобув Анатолій Новописьменний у ваговій категорії до 93 кг., взявши загальну вагу 843 кг. Ще одне призове місце здобув Денисюк Владислав (до 105 кг). У розділі хлопці Владислав виборов срібну медаль. Загальна взята вага становить 670 кг, що лише на 5,5 кг менша, ніж у золотого медаліста.

У чоловічій юніорській збірній також є рекордсмени континенту та світу. Тут хлопці здобули бронзові нагороди. З медалями повернулись Єрмішин Владислав (до 59 кг), Вовк Дмитро (120 кг) та Наконечний Павло (120+).

Серед ветеранів срібло здобув Маковецький Ігор (до 105 кг), а бронзу привезли додому Мех Микола (до 120 кг) та Іванкова Наталія (до 59 кг).