Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Веслування
22.04.2003  12:52

Українці перемагатимуть на вітчизняних байдарках

Вперше в історії незалежної України на початку березня було представлено байдарку вітчизняного виробництва, яка є конкурентно здатною серед своїх закордонних аналогів. При її розробці були використані найсучасніші авіаційні технології.

 
 
На початку березня у Держкомспорті було представлено вперше в історії незалежної України - байдарку вітчизняного виробництва яка носить назву "Чайка". Нова модель байдарки відповідає найвимогливішим міжнародним стандартам. При її розробці були використані найсучасніші авіаційні технології. Однією з головних переваг вітчизняної байдарки – є, те що вона у кілька разів дешевше за аналогічні моделі, які виробляються за кордоном.

На майбутнє планується випуск різних моделей українських "чайок". Це від "юніорів" - байдарки які призначені для змагань і тренувань дітей, і до моделей які вже нині за своїми показниками кращі за закордонні аналоги.

Вперше українську байдарку на водах Києва випробував триразовий олімпійський чемпіон світу з веслування Сергій Чухрай. Своє ж перше бойове хрещення байдарка пройшла на Кубку "Весняний приз" який 28-30 березня проходив у Херсоні. За словами учасників змагань у Херсоні, "Чайка" показала себе з найкращого боку, і вже у найближчому майбутньому українці візьмуть старт на міжнародних турнірах та чемпіонатах світу та Європи саме на вітчизняній моделі байдарки.

Наступне змагання де планується випробувати "Чайку" – це Кубок Дніпропетровська, який розпочнеться 28-го квітня. За становленням української "Чайки" слідкуйте на нашому сайті.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook